wtorek, 6 lipca 2010

DEPESZA Z POŁUDNIA

Abstrahując od wyników wyborów chciałam uprzejmie oświadczyć, że w niedzielę w konsulacie w Antalyi zagłosowało ponad 800 osób!!!
To się nazywa obywatelska postawa :) Podobała mi się atmosfera w Antalyi. Uśmiechy, uprzejmość, pamiątkowe zdjęcia przy strzałeczkach z napisem "Do lokalu wyborczego".

Wyniki tutaj: kliknij


Więcej nie napiszę, bo nie mam siły. Ciężko to wyjaśnić. Nie tyle, że nie mam czasu, bo ostatnio każdy wieczór spędzam spokojnie w domu. Psychiczne zmęczenie raczej. Prawdopodobnie nastąpiło sezonowe przesilenie. Należy cierpliwie poczekać, aż minie. Poza tym upały zaczęły się na całego. Aktualnie, o godzinie 23:38 czasu tureckiego, po meczu Holandia-Urugwaj, temperatura powietrza wynosi 27 stopni. Aż dziw, że jeszcze ani razu nie uruchomiona została w naszym mieszkaniu klimatyzacja - to są właśnie te ukryte zalety mieszkań na "wysokich (ale nie najwyższych) piętrach", oraz z balkonami od strony gór (a nie morza). Poza tym oszczędzamy przecież energię na świecie, własne pieniądze i gardła - generalnie klimatyzacja to samo zło.

Ale nie o tym miała być ta notka. Wracając do tematu, kiedyś przesilenie minie. A potem się zobaczy.

4 komentarze:

Anonimowy pisze...

Notka choc krotka lecz oczekiwana.Moze jakies zdjecie? To normalne, ze czasem trzeba zrobic przerwe, poczekamy. No to zdrowka i weny.ma.

4emkaa pisze...

liczymy, że autorce przesilenie minie i powróci do nas zadowolona i szczęśliwa w glorii i chwale :)))

Anonimowy pisze...

Ja tam czekam z utęsknieniem na te upały, zważając na to ,że w Polsce raczej "syberia" postanowiłam doładować akumulatory i 28.07-04.08 spędzam poraz 5 mój upragniony urlop w Mahmutlarze, już nie mogę sie doczekać,,, uwielbiam te rejony, być może do zobaczenia Skylar ! pozdrawiam serdecznie

pozycjonowanie witryn pisze...

wspanialy blog